İlk baskısı 1999 sonunda gerçekleşen kitap, sualtındaki gizemli yaşamın tanıtıldığı ve çevre koruma bilincinin aşılandığı sualtı fotoğrafları ile oluşan ilk Türkçe sualtı kitabıdır.

İçerdiği renkli ve şaşırtıcı fotoğraflar kadar, çok az tanıdığımız sualtı dünyasındaki gizemli yaşam hikâyeleri ile çocuklardan yaşlılara kadar her yaştaki okurun ilgisini çekebilecek anlatımı ve fotoğrafları ile bu kitap 2. baskısını ve İngilizce baskısını da yapmıştır.

Güçlü kollarıyla kabuklarını bir milimetre araladıkları midyelerin içine midelerini sokarak sindiren denizyıldızları.. Beş yüz milyon yıldır, bir hayvan ve bitkinin ortak yaşamı sonucunda dünyaya oksijen sağlayan sert mercanlar.. Nesillerini sürdürebilmek için yumurtalarını bıraktıktan sonra yaşamlarına veda eden kalamarlar.. Eşi öldükten sonra cinsiyet değiştirip dişi olan erkek anemon balıkları..

Ve daha birçok gizemli hikâye ve fotoğraflar 256 sayfalık bu kitapta sizi bekliyor.

A4 Ofset Yayınları tarafından yayınlanan,  Sualtından Yansımalar kitabı 23cm x 33cm boyutlarında, 170 gr/m2 Magnomatt saten kâğıda basılmış 256 sayfadan oluşmaktadır.

Kitap siparişi için bize yazın:

Kitap Fiyatı: 120 TL (Gönderim + KDV fiyatın içinde)

[contact-form-7 404 "Not Found"]