“50 Soruda Denizin Sırları” kitabı, öncelikle çocuklara denizi tanıtmak, sevdirmek, saygı duymalarını sağlatarak korumalarını hedefleyen bir projenin kitabıdır.

 Bu kitapta her çocuğun, hatta büyüklerin bile ilgisini çekecek 50 farklı soru, çektiğim sualtı fotoğrafları eşliğinde cevap buluyor. Deniz suyu neden tuzludur? Balıklar su içer mı? Balıklar uyur mu? Bir yılda kaç köpekbalığını neden öldürüyoruz? Balıkların kulakları var mı? Dünyanın en büyük gözü hangi canlıdadır? Deniz neden mavidir? Balıkların saçları var mıdır? Sualtında doktor var mı? Balıklar nasıl yüzer? İstakozlar neden göç eder? Balıklar konuşur mu? Kalamarlar nesillerini ölerek mi sürdürürler? Dünyanın en büyük balığı hangisidir? Anemonlar neden anemon balıklarını zehirlemez? Hangi canlının erkekleri doğum yapar? gibi farklı soruları bulabilirsiniz bu özel kitapta.

A4 Ofset tarafından Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça olarak yayınlanan bu kitap kitapçılarda satılmamakta, sadece projenin web sitesi olan www.denizinsirlari.org adresinden 1 kitabı kendisi için satın alan kişi, en az 2 kitabı da doğudaki çocuklarımıza hediye edebiliyor. Bir kitabın fiyatı olan 5 TL lik bir maliyetle, daha önce denizi hiç görmemiş olan çocuklar bilgilenecek, kendisine bedava gelen bir kitabı okumaya ve denizi anlamaya başlayabilecekler. 16 x 23 cm olçülerinde, 128 sayfadan oluşmakta.

Kitap Fiyatı: 15 TL (KDV dahil)
Kampanya sitesinden satın almak için tıklayın: denizinsirlari.org
1 adet kitabı 15 TL ye aldığınızda size + 2 adet kitabı da doğu illerimizdeki denizle tanışmamış çocuklarımıza yollayacağız.
Kitap siparişi için bize yazın:
[contact-form-7 404 "Not Found"]