“Sometimes” ekibi olarak yaptığımız ikinci dalış turumuz Şubat 2012’de Maldivler’e oldu. Ekibimizin ikinci kitabı olan “Bir Zamanlar Maldivler”; bu masmavi ve akıntılı sularında

karşılaştığımız güzellikleri göstermekte. Balina köpekbalığı, mantalar, köpekbalıkları bu gezinin unutulmazları arasındaydı..

10 Şubat 2012 tarihinde Maldivler’in Male şehrinden başlayan dalış maceramız, Kuzey Male Atolü ve Ari Atolünü kapsayan bir haftalık bir maceraydı. Maldivler denince akla ilk gelen bol akıntılı dalışlar ve bu akıntılardan hiç etkilenmeden mavi suda asılı duran köpekbalıklarıdır. Güney Ari Atolü’nün dış resifinde yılın neredeyse her ayı görebileceğiniz dünyanın en büyük balığı olan “Balina Köpekbalığı” bizi mutlu etti ve bu güzel canlıyla sadece 5 dakika da olsa görüp fotoğraflayabildik. Dev mantalarla da temizlik istasyonlarında bolca karşılaştık. Sadece büyük balıklar değil, Maldivler’in balık çeşitliliği ve makro fotoğraf için de zengin bir dalış noktası oduğunu bu kitapla görebilirsiniz.

A4 Ofset Yayınları tarafından yayınlanan “Bir Zamanlar Maldivler” ;160 sayfadan oluşan 21cm.x 29,7cm. boyutlarında, 170 gr/m2 kuşe kâğıda basılmış cilt bezli sert kapaklı, içerisinde 165 sualtı fotoğrafın yer aldığı bir kitaptır. (Bir Zamanlar Maldivler kitabı baskısı tükenmiştir, Bir Zamanlar’ Serisi Kutulu Üçlü Set için aşağıda sipariş verebilirsiniz)

Kitap Fiyatı: 120 TL (Gönderim + KDV fiyatın içinde)
Kitap siparişi için bize yazın:
‘Bir Zamanlar’ Serisi Kutulu Üçlü Set Fiyatı: 750 TL
Sadece 50 Adet – Sınırlı Sayıda Baskı
[contact-form-7 404 "Not Found"]